O informatyce

Interesujący blog tematyczny!

Posted by admin on July - 7 - 2018 | Comments Off on Co robić, aby mieć możliwość powiększyć wydajność we własnej firmie?
Co robić, aby mieć możliwość powiększyć wydajność we własnej firmie?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Cóż, aktualnie coraz częściej poruszanym tematem jest zbyt niska wydajność pracowników w Polsce. Fakty są takie, że wydajność pracowników w polskich firmach naprawdę mogłaby być wyższa, lecz musimy wiedzieć, że wysoka wydajność choćby naszych niemieckich sąsiadów to tak naprawdę mit. W końcu fryzjerka w Polsce nie jest mniej wydajna, niż fryzjerka w berlińskim salonie. Najzwyczajniej w świecie Niemka bierze więcej za wizytę. Jednak trzeba myśleć przyszłościowo, więc w żadnym razie nie możemy uważać, że naszej wydajności kompletnie nie da rady powiększyć. Co zatem możemy zrobić?
A weźmy chociażby pod uwagę to by dużo bardziej wykorzystywać osiągi technologiczne XX i XXI wieku. A więc komputery dane dla każdego pracownika z całą pewnością sprawiają, że będziemy mieli okazję znacznie zwiększyć wydajność swojej firmy. W zasadzie informatyka niesamowicie pozytywnie oddziałuje na całą firmę, lecz również sprawia, że nasi pracownicy mają sporo więcej pokus. A więc może tak być, iż ludzie będą w trakcie pracy zbyt często wchodzili na rozrywkowe strony internetowe. To niby nic nagannego, lecz gdy kiepsko wpływa to na wydajność całej firmy, trzeba zareagować!

Comments are closed.